X99 – Original Home - Alser Teknoloji
347857
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-347857,eltd-cpt-2.3,extensive-vc-1.9.1,,moose-ver-3.5, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,evc-predefined-style,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
[layerslider id="2"]
Hakkımızda..Bilmeniz..Gerekenler!

Alser Teknoloji sahip  olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren tekstil makineleri konusunda üretim yapan, uzman kadroya sahip şirketimiz tam otomatik kumaş serim makinesi, makine masaları, kesim masaları, depolama ve raf sistemleri, özel makine imalatı, otomasyon sistemleri ve isteğe bağlı özel makineler geliştirmektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmiyle kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Devamını GösterDevamını Göster
10

Ülkeye Hizmet!

25+

Yıllık Deneyim! 

1200

Mutlu Müşteri!

Alser Teknoloji

Alser Teknoloji, gelişmiş teknolojik alt yapısı, yenilikçi çözümleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile siz değerli müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunar. Kumaş serme makinaları, kesim masaları, otomasyon sistemleri, özel üretim makinalar ve birçok ürün seçeneği.

EN İYİ MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI

Mutlu Müşterilerimizin Arasına Katılmak İçin Bizi Arayın!

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?